Usłyszeć na czas. Everest Challenge

Każdego roku znika z mapy Polski jedna średniej wielkości szkoła… po cichu, bez rozgłosu. Każdego dnia dochodzi do prób samobójczych wśród nastolatków… dzisiaj też jakieś dziecko zrobi to skutecznie.

„Usłyszeć na Czas” to projekt stworzenia ośrodka, w którym zespół specjalistów będzie słuchał tych, których kochamy – dzieciaki i młodzież – przypominać im, że nie są same. To miejsce, gdzie pomoc i edukację znajdą też rodzice, gdzie nauczą się słuchać.

Akcja „Usłyszeć na czas. Everest Challenge” to połączenie miłości do gór i potrzeby wspierania tych, których ciała są młode i silne, ale którzy ze względu na czynniki społeczne często nie radzą sobie z realiami życia. W jej ramach w kwietniu 2021 rusza wyprawa na Mount Everest połączona ze zbiórką pieniędzy na uruchomienie ośrodka.

Jak możesz pomóc?

  1. Wejdź na stronę zbiórki na portalu Patronite.pl i zadeklaruj miesięczne wsparcie w wys. 10 zł. Nie przesłyszałeś się, nie chodzi o kwotę, ale o ilość ludzkich serc wspierających ten cel
  2. Udostępnij / opublikuj informacje o akcji na swoich profilach social media (FB, Instagram, LinkedIn). Użyj #usłyszećnaczas

W finale, na szczycie Everestu powieje flaga z logo Usłyszeć na Czas oraz imionami wszystkich patronów, którzy do dnia 31.03.2021 wesprą akcję. Zdobądź z nami szczyt!

Mówią o akcji

Gazeta ubezpieczeniowa: podcast w ramach „Rozmów bez Asekuracji”

Dziennik Ubezpieczeniowy: artykuł w portalu #dumnizubezpieczeń

Portal Świecie24.pl: artykuł Krzysztofa Nowickiego na portalu